Instalacja Hybrydowa 10 kW w Grójcu w firmie ELBO

Klasyczny montaż typu premium dla wymagających klientów nie uznających kompromisów. Instalacja stworzona w celu maksymalizacji wykorzystywania własnej energii z jak najmniejszym oddaniem jej do sieci. Gdy zapotrzebowanie energii przez urządzenia przewyższa produkcję z paneli PV, wówczas uruchamia się bateria kompensując energię.

Inwerter: Kostal PLENTICORE 10.0BYD, – Trójfazowy falownik hybrydowy PV z aktywowanym opcjonalnie wejściem akumulatora. Jest kompatybilny z różnymi akumulatorami wysokonapięciowymi oraz posiada 3 trackery MPPT do niemal wszystkich rodzajów dachów.

Produkt wyposażony jest w szybkie, samouczące się zarządzanie zacienieniem – dopasowuje się indywidualnie do miejsca instalacji. Ponadto urządzenie jest proste w konfiguracji przy pomocy kreatora uruchamiania. Instalacja jest bezpieczna dzięki osobnej przejrzystej przestrzeni przyłączeniowej i zabezpieczonej elektronice mocy.

Battery Box Premium HVS10.2 – OSZCZĘDNOŚĆ – MAGAZYNOWANIE NADWYŻEK ENERGII Z PV
Akumulator BYD HVS jako podzespół systemu magazynowania energii współpracującego z instalacją odnawialnego źródła energii, pozwoli Ci na maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej energii. Dzięki zastosowaniu akumulatorów z serii BYD HVS, nie będziesz już musiał wysyłać 100% nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci energetycznej. Dzięki systemowi magazynowania energii wyposażonemu w akumulatory BYD HVS, nie musisz odbierać energii z sieci pomniejszonej o wartość jej potrącenia przez operatora sieci dystrybucyjnej. Zarejestrowane chwilowe nadwyżki wyprodukowanej energii są magazynowane w akumulatorach BYD HVS i wykorzystywane w momentach zwiększonego zapotrzebowania na energię (np. w nocy, w momencie zachmurzenia lub wczesnym rankiem). Akumulator BYD Battery Box Premium HVS5.1 składa się z 4 modułów.

Moduły: SunPower P3 415 COM – Moduł fotowoltaiczny  wykonany jest w technologii shingled i składa się z wielu monokrystalicznych ogniw. Całość umieszczona jest na sztywnym, lekkim podłożu kompozytowym i zabezpieczona przed uszkodzeniami wysokiej jakości szkłem hartowanym oraz osadzona w srebrnej ramie z anodowanego aluminium.

Cechy wyróżniające produkt:

  Aż 25-letnia gwarancja zarówno na produkt i moc wyjściową

  Wysoka i stabilna sprawność do 20,1% dzięki innowacyjnej technologii wytwarzania

  Dodatnia tolerancja mocy do +5%

  Doskonała wydajność nawet przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego

  Wytrzymałość na duże obciążenie mechaniczne

  Mniejsze zabrudzenie – nowy rowek odprowadzający poprawia osiągi

  Unikatowa budowa ogniw to niższa temperatura panela i wyższa wydajność

  Obciążenie śniegiem do 5400 Pa i wiatrem do 2400 Pa

  Wytrzymałość na uderzenia gradu o średnicy 25 mm z prędkością 23 m/s

SunPower P3 415 Wp COM doskonale sprawdzi się dla Klientów oczekujących wysokiej jakości i sprawności modułów w przystępnej cenie. Produkt sprawdzi się w zastosowaniu zarówno do instalacji on-grid, jak i off-grid.

Podobne wpisy

Nowy Oddział Zielona Góra
Zobacz