Montaż energooszczędnych grzejników IR

Energooszczędny grzejnik na podczerwień CARBON wyposażony jest w dwa elementy grzewcze, które działają niezależnie i są sterowane za pomocą dedykowanego termostatu, który jest wbudowany w grzejnik. Termostat jest wyposażony w wyświetlacz LCD, dzięki któremu możemy sterować ustawieniami grzejnika.

Energooszczędne funkcje zmniejszające zużycie energii elektrycznej:

  • Dwa elementy grzewcze – ogrzewanie konwekcyjne, bardzo wydajny element aluminiowy oraz ogrzewanie na podczerwień, cały przedni front to panel na podczerwień.
  • Zmienna moc – grzejnik sam dobiera odpowiednią moc do warunków oraz ustawionej temperatury.
  • Wbudowany inteligenty termostat z możliwością programowania grzejnika na cały tydzień.
  • Czujnik otwartego okna – grzejnik automatycznie przechodzi w tryb przeciwzamrożeniowy gdy zostanie wykryty nagły spadek temperatury w pomieszczeniu.
  • Czujnik obecności – zmienia automatycznie temperaturę w zależności od tego czy ktoś znajduje się w pomieszczeniu czy nie.
  • Wbudowany miernik zużycia energii – dobowy oraz tygodniowy

Grzejnik do kupienia u nas w sklepie: Grzejnik Hybrydowy na podczerwień Carbon – nf40.eu

Nowoczesny grzejnik energooszczędny CARBON to nie tylko urządzenie grzewcze ale również ładny element wystroju wnętrza. Grzejnik został zaprojektowany oraz wyprodukowany przez włoską firmę Ermete Giudici co gwarantuje nam wysoką jakość oraz bardzo ładny wygląd.

Dzięki wbudowanemu termostatowi możemy zaprogramować urządzenie na cały tydzień.

Termostat będzie starał się utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniu z dokładnością do 0,2oC – co gwarantuje nam brak odczuwalnych spadków lub wzrostów temperatur w pomieszczeniu. Grzejnik promienikowo-konwekcyjny CARBON posiada dwa elementy grzewcze oraz zmienną moc, model ten potrafi pracować kilkoma mocami zmieniając je w zależności od sytuacji. Dodatkowymi atutami są czujniki obecności oraz otwartego okna, oba pomagają nam zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Grzejnik elektryczny CARBON jest bardzo prosty w montażu oraz obsłudze, a dzięki wyżej wymienionym funkcjom jest również energooszczędny.

Grzejnik CARBON wyposażony jest w przewód zasilający o długości około 100 cm zakończony wtyczką.

Podobne wpisy

Zapraszamy do naszego sklepu OZE
Zobacz