Twój inteligentny dom
z Loxone

Loxone Smart Home to dom, który myśli i zachowuje się jak my. Opiekuje się nami adekwatnie do pory roku, pogody i naszego stylu życia. Prawdziwie inteligentny dom sam stara się o większość zadań w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i oszczędności. Jednocześnie daje nam maksymalną kontrolę i nie zakłóca prywatności.

Kompleksowe rozwiązanie do twojego inteligentnego domu

Co czyni nasz system wyjątkowym? W inteligentnym domu Loxone wszystkie komponenty współpracują ze sobą. System umożliwia komunikację pomiędzy zacienianiem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi technologiami w domu. Dzięki pracy zespołowej twój dom nieustannie dostosowuje się do twoich potrzeb i oferuje wiele zastosowań.

Oświetlenie

Dzięki inteligentnemu sterowaniu oświetleniem twój dom zapewnia odpowiednią atmosferę we właściwym czasie. Sceny świetlne możesz indywidualnie dostosowywać.

Zacienianie

Żaluzje, rolety, markizy i inne systemy zacieniania można bez problemu kontrolować za pomocą systemu Loxone. Latem chronią dom przed przegrzaniem, a zimą zatrzymują naturalne ciepło w pomieszczeniach.

Klimat

Indywidualnie dostosuj temperatury w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki współpracy ogrzewania z zacienieniem energia słoneczna jest wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń.

Audio

Multiroom Audio umożliwia odtwarzanie muzyki w domu – tej samej lub innej w każdym pomieszczeniu. Słuchaj swoich ulubionych list odtwarzania, korzystaj z usług muzycznych lub streamuj muzykę z telefonu.

Energia

W domu z Loxone zacienianie, oświetlenie, ogrzewanie i pozostałe technologie są idealnie zgrane. To sprawia, że zarządzanie energią jest dziecinnie proste, a twój dom pomaga oszczędzać koszty energii.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w Loxone Smart Home obejmuje wiele aspektów: odstrasza włamywaczy, chroni ciebie i twoich bliskich przed zagrożeniami, takimi jak pożar lub wyciek wody, chroni budynek i twoje dane.

Dostęp

Zaplanuj swój własny system kontroli dostępu do domu. Wykorzystaj nasz wideodomofon, brelok NFC – alternatywę klasycznych kluczy, klawiaturę kodową NFC Code Touch i wiele innych.

Sauna

Automatyczne sterowanie temperaturą, światłem i muzyką w saunie gwarantuje niezapomniany relaks. Dostosuj domowe wellness do swoich potrzeb i zyskaj więcej czasu dla siebie.

Basen

Utrzymanie basenu wiąże się z regulowaniem pH, filtrowaniem, płukaniem wstecznym, wypłukiwaniem i wieloma innymi czynnościami. Wszystko wykona za ciebie inteligentny dom Loxone.

V10.2
na Loxone OS,
Config & App

Nasze bezpłatne oprogramowanie staje się coraz lepsze dzięki regularnym aktualizacjom. W najnowszej wersji skupiliśmy się na tobie! V10.2 wprowadza nowe standardy w zakresie użyteczności.

Ta sama zasada sterowania
w każdym pomieszczeniu

Aby sterowanie było naprawdę łatwe, zalecamy zastosowanie tej samej zasady we wszystkich pomieszczeniach. Będzie to łatwe do zapamiętania dla wszystkich. Wystarczy raz spróbować, a zasada obsługi po kilku minutach dosłownie wejdzie ci w krew. Już nigdy nie będziesz musiał pamiętać o tym, który włącznik do czego służy.

Zapraszamy do naszego sklepu OZE
Zobacz