Monitoring Instalacji

ENPHASE

Monitor produkcji energii z dostępem do internetu

Urządzenie Envoy firmy Enphase zbiera dane o stanie ogniw PV oraz ilości produkowanej energii przesyłanej z poszczególnych mikroinwerterów będących fragmentem instalacji solarnej za pomocą komunikacji po magistrali AC (Power Line Communication – PLC). Może ono udostępniać dane do aplikacji zainstalowanych w telefonach komórkowych za pomocą WI-FI lub przesyłać je siecią internetową kablową ze złączem RJ45.

IQ7 – mikroinwerter przeznaczony do instalacji PV jedno i trójfazowych opartych o moduły 60 celowe i zakresie mocy od 235W do 350W.

Przedstawiciel siódmej generacji, mikroinwerter do instalacji jedno lub trójfazowej przystosowany do pracy z modułami 60 celowymi, osiągający moc 250VA, zamknięty w niewielkiej i lekkiej polimerowej obudowie, niezawodny i prosty w instalacji.

IQ7+ – mikroinwerter przeznaczony do instalacji PV jedno i trójfazowych opartych o moduły 60/72 celowe i zakresie mocy od 235W do 440W.

Przedstawiciel siódmej generacji, mikroinwerter do instalacji jedno lub trójfazowej przystosowany do pracy z modułami 60 oraz 72 celowymi, osiągający moc 295VA, zamknięty w niewielkiej i lekkiej polimerowej obudowie, niezawodny i prosty w instalacji.

IQ7X – mikroinwerter przeznaczony do instalacji PV jedno i trójfazowych opartych o moduły 96 celowe i zakresie mocy od 320W do 460W.

Przedstawiciel siódmej generacji, mikroinwerter do instalacji jedno lub trójfazowej przystosowany do pracy z modułami 96 celowymi, osiągający moc 320VA, zamknięty w niewielkiej i lekkiej polimerowej obudowie, niezawodny i prosty w instalacji.

IQ7ACM – mikroinwerter przeznaczony do integracji z modułem solarnym na etapie produkcji modułu, dla producentów modułów 60/72/96 celowych

Przedstawiciel siódmej generacji mikroinwerter do instalacji jedno lub trójfazowych zintegrowany z 72 celowym modułem PV, osiągający moc 295VA, zamknięty w niewielkiej i lekkiej polimerowej obudowie, przeznaczony dla producentów modułów PV do stałej zabudowy w module.

Rozbudowany sterownik produkcji energii

Pomiar produkcji energii elektrycznej oraz pomiar konsumpcji energii z sieci. Urządzenie Envoy może monitorować zarówno produkcję energii z instalacji solarnej, jak i energię zużywaną przez użytkownika.

Wszystko o mikroinwerterach.

Proste, bezpieczne i wydajne

Mikroinwertery Enphase dzięki swej unikatowej konstrukcji i najwyższym poziomie jakości są najbardziej efektywnym rozwiązaniem do budowy małych i średnich instalacji solarnych ulokowanych na dachach budynków, trackerach solarnych czy na instalacjach gruntowych. Brak wysokiego napięcia DC stawia te urządzenia na pierwszym miejscu pod względem bezpieczeństwa na świecie. Najwyższe standardy kontroli jakości pozwalają producentowi gwarantować poprawność pracy prze 25 lat.

Bezpieczeństwo

Gwarancje i certyfikaty

Schematy instalacyjne

Internetowa aplikacja do analizy produkcji energii – Enlighten

Centralna aplikacja internetowa zbierająca dane z jednostek Envoy, która pozwala śledzić produkcję i konsumpcję energii w okresie długoterminowym.

Zapraszamy do naszego sklepu OZE
Zobacz