PANELE GRAFENOWE

Znshine Solar oprócz wytwarzania najwyższej klasy ogniw z 12 okrągłymi elektrodami produkuje także moduły fotowoltaicze pokryte warstwą samoczyszczącego grafenu. Dzięki wertykalnie zintegrowanej produkcji jest zaliczany do ekskluzywnego grona producentów paneli fotowoltaicznych z ratingem Tier1 w Bloomberg New Energy Finance. W najnowszej publikacji Bloomberga z września 2018r. Firma Znshine Solar jest na 4 miejscu na Świecie pod względem zaufania banków do producentów PV, rating uwzględnia skalę w pełni zautomatyzowanej produkcji, jakość i awaryjność produktów oraz innowacyjność przy wprowadzaniu nowych technologi na Światowym rynku fotowoltaiki. Firma Znshine Solar uzyskała najwyższą ocenę za jakość i nowe najbardziej użyteczne technologie w produkcji paneli fotowoltaicznych.

Nowej generacji ogniwa fotowoltaiczne. Technologia Multibusbar – opiera się na siatce przewodów z drutu miedzianego o średnicy zaledwie 360 mikronów pokrytej stopem SnPbAg o grubości 15 mikronów.

Ilość busbarów na każdym ogniwie wynosi 12. Technologiaich wykonania i mikroskopijna grubość zapewnia większy współczynnik wypełnienia niż w ogniwach z kilkoma płaskimi busbarami które odbijają promienie słoneczne zamiast je absorbować. Okrągłe przewody powodują odbicie bezpośrednio padających promieni słonecznych pod kątem i ich powrót do ogniwa.

Grafenowe szkło samoczyszczące. Tajemnica tkwi w hydrofilno fotokatalitycznej powłoce grafenu, którą szyba jest pokryta od zewnątrz. Wykorzystywany jest tu proces fotokatalizy, czyli rozkładu zanieczyszczeń organicznych, osadzających się na powierzchni szyby, pod wpływem promieni UV. Hydrofilne właściwości powłoki powodują, że rozłożony brud swobodnie spływa z szyby wraz z deszczem lub strumieniem wody. Ponadto hydrofilność przyczynia się do równomiernego schnięcia całej szyby po kontakcie z wodą i nie pozostawia żadnych smug podeszczowych. Zabrudzenia paneli fotowoltaicznych odpowiada prawie za 10% strat w uzyskach energii słonecznej.

DLACZEGO ZNSHINE?

ZNSHINE to:
Zdobył Najwięcej Pochwał jako
Det Norske Veritas PV Module
Reliability Scorecard.
ZNSHINE to:
Zdolnością produkcyjną modułów 5 GW.
ZNSHINE to:
Producent modułów BNEF Tier1 z ponad 32-letnim doświadczeniem.

DOUble glass - podwójne szkło

PRAKTYCZNIE NIEPALNE MODUŁY - WIEKSZY UZYSK ENERGII - DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ I GWARANCJA

Double glass

Podwójne szkło - double glass

Dzięki zastosowaniu w tylnej części panela, zamiast powłoki PCV, specjalnie hartowanego szkła panel ZNSHINE stał się praktycznie niepalny. Ponadto zastosowane szkło ogranicza nagrzewanie ogniwa przez co uzyskujemy znacznie większe uzyski energii oraz podnosimy trwałość ogniwa co producent przełożył na kolejne 5 lat gwarancji. MUNICH RE – Lider światowego rynku reasekuracji ubezpieczeń, gwarantuje sprawność pracy naszych paneli, podnosząc zaufanie do paneli ZNSHINE

BEZPIECZEŃSTWO

Moduły z podwójnym szkłem praktycznie gwarantują niepalność ogniwa.

SPRAWNOŚĆ:

Moduły z podwójnym szkłem to lepsze chłodzenie oraz większy uzysk energii.

GWARANCJA:

Moduły z podwójnym szkłem to gwarancja do 30 lat na sprawność którą także wspiera MUNICH RE.

GRAPHEN

PRZYSZŁOŚĆ JEST TU I TERAZ

GRAPHEN - PO CO?

ZNSHINE wprowadził na rynek pierwszy na świecie modułu samoczyszczący z najlepszymi gwarancjami.
ZNSHINE Solar nakłada grafen zintegrowany z przednią szybą modułu, a nie jako powłokę powierzchniową. To przemysłowe rozwiązanie gwarantuje jednorodność i trwałość zalet grafenu.

Właściwości hydrofilowe pozwalają na szybkie czyszczenie pyłu w deszczu bez pozostawiania wody na powierzchni, unikając „zabrudzenia”

Poprawia zdolność wytwarzania energii przez cały system o co najmniej + 2% dzięki ulepszonej transmisji światła wewnątrz modułu.
Wartość, która została zwiększona do 4-5% w dużych projektach podczas ciągłej pracy trwającej ponad 6 miesięcy

Zmniejsza koszty konserwacji, minimalizując zadania czyszczenia

Większa trwałość. Szkło jest bardziej odporne na uderzenia i zarysowania dzięki twardości grafenu

ZNSHINE i graphen

  • Lider na rynku GRAPHEN’u
  • Samoczyszczenie paneli
  • Właściwości HYDROFILOWE
  • Wiecej Wytworzonej Energii
  • Mniejsze koszty konserwaci
  • Wieksza odporność paneli

Technologia Grafenowa

Zapraszamy do naszego sklepu OZE
Zobacz